Trec Solid Mass 5800 g

Produkt nemá žádné parametry.

• chuť (čokoláda)
    • design balení

• malá pěnivost, dokonalé rozpuštění, výborná chuť, nezatěžuje žaludek
    • s tímto produktem jsem spokojená

Tento produkt jsem si koupila na doporučení a také podle recenzí, které se mi jevily jako velmi dobré. Tento gainer užívám asi týden, takže zatím nemohu blíže určit, ale je velmi chutný a těším se na každou dávku ;). K rozmíchání používám šejkr a nemohu si stěžovat. Určitě bych doporučila všem, kdo se rozhoduje, jaký gainer zvolit ;).

• Chuť
    • Rozmíchatelnost
    • Jednoduchost
    • Kvalita
    • Trec

Gainer, který jsem poprvé vyzkoušel asi před 3 měsíci, když se poprvé objevil na trhu a nikdo o něm nevěděl... Jednoduché složení, super chuť, lze s ním v krátké době přibrat a je za rozumné peníze v super praktickém a skladném obalu. Doporučuji

Produkt nemá žádné parametry.

Gainer určený pro intenzivně trénující sportovce, jejichž cílem je zvýšení tělesné hmotnosti. SOLID MASS obsahuje krátké, střední a dlouhé řetězce sacharidů, které jsou lehce stravitelnými zdroji energie. Přípravek obsahuje vysokou porci koncentrátu syrovátkových proteinů, které přispívají k růstu a udržování svalové hmoty.

• Doporučené užívání: Doporučujeme užívat 1 dávku=100g (3,5 odměrky) ve 250ml vody a užívat dle potřeby 3-4 porce denně. Ideálně po probuzení, po tréninku a mezi jídly.
  • Složení: Maltodextriny, koncentrát syrovátkových bílkovin, dextróza, rýžový škrob, kakao (substance zintenzivňující chuť a vůni u čokoládové příchuti), kyselina citrónová - regulátor kyselosti u jahodové příchuti, vanilkové aroma u vanilkové příchuti, jahodové aroma u jahodové příchuti, čokoládové aroma u čokoládové příchuti, cyklamát sodný a sacharin sodný (sladidla), komplex vitamínů (vitamín C (kyselina askorbová), niacin (nikotinamid), vitamín E (DL-alfa-tokoferyl-acetátú, kyselina pantothenová (D-pantothenát vápenatý), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B1 (thiamin mononitrát), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová), biotin (D-biotin), vitamín B12 (kyanokobalamin), betakaroten - barvivo u vanilkové příchuti, košenilová červeň - barvivo u jahodové příchuti.

Nutriční hodnoty:

Nutriční hodnoty 100 g (1 dávka - 3 a 1/2 odměrky)

Energetická hodnota 1614 kJ / 380 kcal

Vitamín B2 0,35 mg*

Vitamín B1 0,28 mg*

Kyselina listová 50,00 µg*

Biotin 12,50 µg*

Vitamín B12 0,63 µg* * 25 % doporučené denní dávky.

Potravina určena pro zvláštní výživu. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Jedná se o doplněk výživy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

• chuť (čokoláda)

• Trec

• chuť
    • rozpustnost
    • výsledky

Jednoduchý gainer, učaroval mio vynikající chutí kakaa, je jako granko, naprosto dokonale se rozpuští v šejkru i při míchání lžičkou. Můžu ho pít kdykoliv, bez nějakých obtíží. Asi díky složení, které neobsahuje žádné super turbo mixy nemám vůbec žádné trávící obtíže jako nadýmání nebo průjem, jak tomu občas bývá u těchto produktů. Již jsem pár gainerů, které mě pěkne prohnaly zažil. Plní přesně moje požadavky na doplnění energie a živin hlavně po tréninku.

• 1 měsíc - 3kg svalů navrchu, tuk minimálně
    • rozpusnost
    • chuť
    • jednoduché složení
    • vím přesně kolik čeho v gaineru je
    • pohodlné používání - dobrý obal
    • náhoda že jsem na něj narazil, malá reklama

Top produkt, který by si zasloužil více pozornosti. Jednoduché složení, dobrá chuť, super cena a funguje, víc nepotřebuji.