Myotec Royal Mass 3000 g

3000 g

• Nizky podil balastu
    • Bez sladidel
  • , zakoupeno v Goldfitness.cz

Výrobek jsem koupil kvůli složení (s minimálním obsahem laktózy), ale nepříjemně mě překvapila konzistence. I po promíchání v shakeru jsou v nápoji malé částice. Možná to bude složením, ale je možné si na to zvyknout. 60%

naprostá spokojenost

3000 g

Myotec Royal Mass je gainer, který nabízí špičkové parametry funkčnosti, kvality a čistoty. Na tyto parametry byl při vývoji produktu kladen extrémní důraz a výsledný produkt se řadí mezi absolutní špičku ve své kategorii. Royal Mass neobsahuje žádná umělá sladidla a umělá barviva. Obsah laktózy je pouze 0,7 g ve 100 g výrobku. Royal Mass využívá v rámci každé kategorie živin a složek (bílkoviny, sacharidy, tuky atd.) vždy ty nejkvalitnější a nejčistější zdroje!

Proteinovou složku Royal Mass troří kombinace bioaktvního syrovátkového izolátu (WPI) a bioaktivního micelárního kaseinu v garantovaném poměru 3:1 - jedná se tzv. zlatý poměr. WPI je zpracován CFM metodou, která zaručuje vysokou kvalitu a minimální znehodnocení. Micelární kasein je nejkvalitnějším zdrojem "pomalých" bílkovin.

Sacharidovou frakci tvoří kombinace vysokomolekulárních polymerů z kukuřice, glukózových polymerů a D-glukózy, ve vzájemně optimalizovaném, garantovaném poměru.

Základ tukové složky tvoří tzv. MCFA (MCT) tuky, tedy kyselina kaprylová a kyselina kaprinová v garantovaném poměru 60:40.

Navíc každá dávka Royal Mass (100g) obsahuje 50% doporučené denní dávky nejdůležitějších vitamínů dle norem EU.

• Čau Fitnessáci a fitnessačky! Dnes tu pro vás máme recenzi nejlepších GAINERŮ!

Zobrazit video recenzi

• Nizky podil balastu
    • Bez sladidel

• - špatná rozpustnost
    • - chuť (opravdu hnus)
    • - cena
    • - nulový efekt
    • - nafukuje

Prosím opravdu si tento "protein" nekupujte. Koupil jsem si tento protein v 3kg verzi a vůbec se to nedá používat. Chuť je naprosto chemická, špatná rozpustnost a kromě toho protein nafukuje.

Překvapují mě samé pozitivní recenze na tento produkt. Podle mě se jedná o marketingový tah a recenze si firma píše sama. Pouze už čekám kolik palců dolů moje recenze dostane.

Kdysi už jsem napsal recenzi na tento produkt a teď jsem si všimnul, že moje recenze byla z Heureky smazána což jedině potvrzuje, že si firma recenze píše nebo platí sama.

Opravdu si tomuto produktu vyvarujte a neudělejte stejnou chybu co jsem udělal já.

naprostá spokojenost

• , zakoupeno v fitnessprotebe.cz

• kvalita

• , zakoupeno v fitnessprotebe.cz

Údajně novinka,očekávání splněno... :-)

viz výše

• , zakoupeno v FITNESS4U

• rychla příprava
    • chutny,cenove dostupny,lehce stravitelny

potřeboval jsem nabrat svalovou hmotu,duvodem byl ubytek vahy 14 kg po nemoci podařilo se po 2 měsicich
    doporucuji nejen sportovcum.

• Kvalitní gainer s dobrým složením, který díky nízkému obsahu jednoduchých cukrů není přeslazený. Nepráší, nepění, chuť...

Zobrazit celou recenzi na www.elvita.cz